Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Kontaktoni më shumë

PËR NE

TE SPECIALIZUARA NE TE GJITHA LLOJET E PLOCAVE HIDRAULIKE, KOMPLETEVE SEAL, SELAVE OEM ZËVENDËSUESE

Guarnicionet hidraulike ose vulat hidraulike të cilindrave ose vulat e boshtit janë pajisje të dizajnuara për të parandaluar daljen e lëngjeve nga cilindrat ose pompat duke parandaluar njëkohësisht hyrjen e ndotësve të huaj. Ato janë pjesë jetike në shumë lloje makinerish. Një numër i madh vulash përdoren në cilindra hidraulikë .Në aplikacione të ndryshme reciproke, kërkesat e vulave të ndryshme po bëhen gjithnjë e më të rrepta për të siguruar zgjidhjen prefekte të vulosjes. Qëndrueshmëria është pikërisht ajo që e bën JSPSEAL është një prodhues dhe shpërndarës i vulave hidraulike, kompleteve të vulave, vulave OEM zëvendësuese për aplikacione celulare.

Rreth Më shumë
about

Kush është JSPSEAL?

JSPSEAL u krijua për herë të parë në 1998, si një shërbim dhe mirëmbajtje për të mbështetur industrinë vendase të tokës. Në vitin 2005 ndërtuam fabrikën e re, sipërfaqja është mbi 10,000 metra katrorë. Ajo ka linjën e prodhimit të derdhjes me injeksion, linjën e prodhimit të derdhjes së poliuretanit, punëtorinë e përpunimit të mykut, punëtorinë e përpunimit të PTFE, punëtorinë e mbarimit dhe kështu me radhë.

Çfarë bën JSPSEAL?

JSPSEAL është një ndërmarrje profesionale e specializuar në vulat hidraulike, të tilla si vula e shufrës PU, vula e pistonit, unaza tampon, unaza e veshjes, fshirëset, unaza e rrëshqitjes, unaza rezervë. Materialet e vulave hidraulike kanë Uretan, POM, najlon, gome, kasë metalike, PTFE (teflon), pëlhurë pambuku me rrëshirë fenolike etj.

Pse të zgjidhni vulat JSPSEAL?

Ne kemi shitur në treg për gati 20 vjet, ne dimë më shumë se çfarë lloj vulosjeje i nevojitet makinës në kushte të këqija pune. Dhe kallëpet precize sigurojnë madhësinë e produktit. Lëndët e para origjinale të importuara sigurojnë vetitë mekanike të produkteve.

10000

+

Sipërfaqja e fabrikës/M²

15

+

Eksportet (vjet)

1998

+

E themeluar në

Specializuar në prodhimin e vulave të cilindrave hidraulikë

Shfaqja e produktit

Produktet kryesore përfshijnë vulat e shufrave, vulat e fshirëseve, unazat e tamponit, vulat e pistonit, unazat udhëzuese, pajisjet e vulave, unazat rezervë, unazat O, etj. Produktet mund të përdoren në CATERPILLAER, KOMATSU, VOLVO, DOOSAN, HYUNDAI, HITACHI, CASE, JOHN DEERE, XCMG, SANY, SANDVIK, METSO, ITM dhe tregje të tjera pas tregtimit. Materialet e produktit përfshijnë TPU, PTFE, POM, NAILON, GOME, etj.

Mëso më shumë

Aplikacionet

Ju lutemi shikoni projektet tona të realizuara.
Nëse keni nevojë për ndonjë makinë, ju lutemi na kontaktoni me e-mail:sale@jspseal.com

DËSHMITJE

Klientë të lumtur

Produktet JSPSEAL janë eksportuar për më shumë se 15 vjet dhe përvoja jonë e gjerë e eksportit mund t'ju ndihmojë të zgjidhni probleme të ndryshme të vulave. ne mund të sigurojmë kohë të shpejta dhe efikase të prodhimit në të gjitha pjesët JSPSEAL.

  • Ky komplet i vulës së pistonit zëvendësues është i përshtatshëm për pistonin tim AH212097 90 mm. Cilësia e vulave është e shkëlqyer dhe ato kanë rikthyer performancën e sistemit tim hidraulik. Instalimi ishte i drejtpërdrejtë dhe vulat po qëndrojnë mirë deri tani. Unë jam shumë i kënaqur me këtë blerje dhe do ta rekomandoja atë për këdo që ka nevojë për vula zëvendësuese për pajisjet e tyre hidraulike. Në përgjithësi, produkt i shkëlqyeshëm me një çmim të arsyeshëm. Faleminderit për ofrimin e një produkti kaq të besueshëm që më ka ndihmuar të rikthehem dhe të funksionojë pa probleme pajisjet e mia.

  • Kohët e fundit kam blerë produktin Track Pin Link Seals dhe më duhet të them se jam plotësisht i impresionuar. Cilësia e vulave është e nivelit të lartë dhe ato kanë parandaluar në mënyrë efektive çdo rrjedhje në makinerinë time. Procesi i instalimit ishte gjithashtu i shpejtë dhe i lehtë. I rekomandoj shumë këto vula për këdo që ka nevojë për zgjidhje vulosjeje të qëndrueshme dhe të besueshme. Shërbimi ndaj klientit ishte gjithashtu i jashtëzakonshëm, pasi ata ishin shumë të dobishëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve të mia. Në përgjithësi, produkt i shkëlqyeshëm dhe kompani e shkëlqyer.

  • Ndërrimi i kompletit të vulës së ndërprerësit hidraulik të modelit NPK-E është i cilësisë së lartë dhe jam shumë i kënaqur me blerjen time. Grumbullimet përshtaten në mënyrë të përsosur dhe kanë ndihmuar në parandalimin e ndonjë rrjedhjeje ose dëmtimi në pajisjen time. Procesi i instalimit ishte i lehtë dhe vulat janë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme. Unë e rekomandoj shumë këtë produkt për këdo që ka nevojë për vula zëvendësuese për ndërprerësin e tyre hidraulik. Në përgjithësi, jam shumë i kënaqur me blerjen time dhe performancën e këtyre vulave.

  • Unazat mbrojtëse hidraulike janë të shkëlqyera për parandalimin e rrjedhjeve dhe sigurimin e një funksionimi të qetë në makinerinë time. Unazat e vulosjes inç janë gjithashtu shumë të qëndrueshme dhe të besueshme. Unë i kam përdorur ato për një kohë tani dhe nuk kam pasur asnjë problem me to. Cilësia e këtyre unazave është e nivelit të lartë dhe ato padyshim që kanë përmirësuar performancën e pajisjeve të mia. I rekomandoj shumë këto produkte për këdo që ka nevojë për unaza hidraulike dhe mbyllëse me cilësi të lartë.

Lajme & Media

Lexo më shumë

Lini Mesazhin Tuaj